Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50317
Stary 12.07.2011, 19:04
redpradnik napisał(a):Wyświetl post
Transfer Jovanović`a jest dla mnie ewidentnym przygotowaniem się na odejście Chaveza w przyszłym oknie

Zastanawia tylko czemu kupuje się zawodnika który popełnia tyle błędów :/

Suma sumarum Wisła mogła w tym oknie wydać około 2 mln euro na transfery/wypożyczenia...
Ocenianie zawodnika przez pryzmat sparingów ( i to jeszcze na początku przygody Jovanovica z Wisła ) jest skrajnym malkontenctwem i nierzetelnością.
Odpowiedz cytując