redpradnik napisał(a):

Transfer Jovanović`a jest dla mnie ewidentnym przygotowaniem się na odejście Chaveza w przyszłym oknie
Zastanawia tylko czemu kupuje się zawodnika który popełnia tyle błędów :/
Suma sumarum Wisła mogła w tym oknie wydać około 2 mln euro na transfery/wypożyczenia...
|
Ocenianie zawodnika przez pryzmat sparingów ( i to jeszcze na początku przygody Jovanovica z Wisła ) jest skrajnym malkontenctwem i nierzetelnością.