Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Johny84.ts
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1051
12.07.2011, 17:40
jakby Jovanovic nie byl podpisany i nie mial szans na gre jutro to przeciez wróciłby z tamtymi pięcioma do Krakowa
http://krakow.gazeta.pl/krakow/51,35...34536.html?i=4
Johny84.ts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Johny84.ts
Znajdź inne posty napisane przez Johny84.ts