MłodePokolenie napisał(a):

|
Co nie zmienia faktu, że Jaliens, Bunoza i Boukhari byli w Bonarce w czasie meczu Legia - Wisła...
|
No i co z tego ,że byli tam podczas meczu ? Nie znaleźli się w kadrze na to spotkanie ze znanych przyczyn i mogli w tym czasie robić to co im się podoba !