Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14456
Stary 12.07.2011, 17:31
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Maciuś chyba prędzej czy później pożegna się z Legią

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,99...ie_trafia.html

Dla nas gorzej, bo z nowym mogą zacząć mieszać w lidze.
Nie ma co patrzec na sparingi - ta sama sytuacja co z Naszym zespołem
Odpowiedz cytując