Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1050
Stary 12.07.2011, 16:39
grosz napisał(a):Wyświetl post
Osobiste uważam że trudniej jest się zakwalifikować do LM/LE niż w niej zagrać.
Jeśli miałes na myśli granie pod presją awansu to ok , jeśli jednak rywali na jakich możemy trafic to tutaj można się zastanowić czy dobrze się dzisiaj czujemy

wg uefy , a raczej rankingu klubowego zakwalifikujemy się w tym roku do grupy LE , oto jakich rywali możemy wylosować http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...eedel2011.html

Roma , Lokomotiv Moskwa , Besiktas - losowo dobrane zespoły do grupy LE
Skonto Ryga , Litex Łowecz - przykładowe zespoły na drodze do grupy LE ( grając w eliminacjach LM)


nie ma co tutaj tez przytaczać przykładu Lecha , bo trafił w swojej grupie na 2 zespoły , dla których ważniejsza jest własna liga niż gra w LE w której często wystawiali drugi skład ( Man City i Juve ) oraz druzynę w totallnym dołku (Salsburg )

Między bogiem a prawdą przynajmniej 5 razy w czasie ich przygody w Europie szczęście było po ich stronie , bez tego szczęścia ciężko ugrać cokolwiek polskiej drużynie w pucharach .
Odpowiedz cytując