Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1048
Stary 12.07.2011, 16:17
A więc to już jutro...

Nie spodziewam się żadnej wielkiej rewolucji w porównaniu do końcówki sezonu, ani co do składu ani stylu i jakości gry. Oczywiście wejście Lameya czy Iliewa jest raczej oczywiste. Myślę, że zagramy bezpiecznie dwoma defensywnymi.

Czy to wystarczy na Skonto ? Ostrożnie myśle, że tak, choć dużo zależy od tego jak bardzo zregenerowali siły nasi zawodnicy w ciągu ostatnich kilku dni.
Pamiętajmy także, że jest to dwumecz i czas powinien pracować na naszą korzyść. Optymalnie byłoby zapewnić sobie awans już jutro, ale każdy wynik który będzie nas stawiał w korzystnej sytuacji przed rewanżem przyjmę z umiarkowanym zadowoleniem.
Odpowiedz cytując