|
A więc to już jutro...
Nie spodziewam się żadnej wielkiej rewolucji w porównaniu do końcówki sezonu, ani co do składu ani stylu i jakości gry. Oczywiście wejście Lameya czy Iliewa jest raczej oczywiste. Myślę, że zagramy bezpiecznie dwoma defensywnymi.
Czy to wystarczy na Skonto ? Ostrożnie myśle, że tak, choć dużo zależy od tego jak bardzo zregenerowali siły nasi zawodnicy w ciągu ostatnich kilku dni.
Pamiętajmy także, że jest to dwumecz i czas powinien pracować na naszą korzyść. Optymalnie byłoby zapewnić sobie awans już jutro, ale każdy wynik który będzie nas stawiał w korzystnej sytuacji przed rewanżem przyjmę z umiarkowanym zadowoleniem.
|