Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50297
Stary 12.07.2011, 15:36
Ludzie, zrozumcie, że taki Lewandowski, Błaszczykowski, Małecki to wyjątki od reguły.
W Polsce NIE MA systemu szkolenia.Jest tylko to, co powstało z myśli twórczej Engela i Piechniczka- są teraz efekty.
Jak mamy dawać w Wiśle szansę, skoro chłopaki nawet nie wybijają się na tle młodej Wisły.Może mi ktoś przypomnieć na którym miejscu skończyła obecny sezon?
Młoda Ekstraklasa a normalna to 2 różne światy.Mamy dawać młodym kopaczom grać za piękne oczy?Bo tak?
Ktoś się wyróżni, to dostanie szansę od Maaskanta.Nawet teraz 2 lub 3 graczy Młodej Wisły pojechało na zgrupowanie seniorskiej Wisły jako nagroda za dobrą grę, ale nie wymagajcie tego by wprowadzał ich do składu z urzędu.Jeśli wygrają rywalizację z naszymi dorosłymi piłkarzami, to ok, ale póki co zaufajcie sztabowi trenerów, którzy obserwują tych chłopaków prawie dzień w dzien i mają większą wiedzę doświadczenie w prowadzeniu drużyny.
Jeśli Wisła ma sobie wychować graczy, to musi stworzyć od podstaw szkółkę, która będzie w zależności od wieku odpowiedniu przygotowywała gracz, a nie bazować na młodych zawodnikach ściąganych z całej Polski, bo Ci w większości zwyczajnie mają zajebiste braki w wyszkoleniu.
Ludzie wszędzie są tacy sami, napewno są talenty, ale co z tego, skoro sa marnowane.Polacy nie umieją trenować, dlatego trzeba ściągnąć specjalistów z europy zachodniej i bazować na ich metodach szkoleniowych.
Legia stworzyła sobie 10 lat temu akademię , w młodej ekstraklasie zajął 2 mejsce i co?Grają w seniorskiej młodzi wychowankowie.Coś tam słychać o Rybusie, Wolskim.A reszta?
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 12.07.2011 o godz. 15:55.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując