Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12095
Stary 12.07.2011, 15:17
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Z "serbsko-słowacką" ekipą widziałem ich w Baroque, po tym meczu co Mały "gniazdował"
Z Jaliensem, Bunozą i Boukharim w Bonarce, jakoś tydzień przed mistrzem. Nie pamiętam dokładnie.
To była sobota, mecz Legia - Wisła. Lansowali się po Bonarce w czasie meczu swoich kolegów...
Odpowiedz cytując