dj_ibutti napisał(a):

Z "serbsko-słowacką" ekipą widziałem ich w Baroque, po tym meczu co Mały "gniazdował"
Z Jaliensem, Bunozą i Boukharim w Bonarce, jakoś tydzień przed mistrzem. Nie pamiętam dokładnie.
|
To była sobota, mecz Legia - Wisła. Lansowali się po Bonarce w czasie meczu swoich kolegów...