sandbender napisał(a):

Akurat Chavez się nauczył hiszpańskiego w domu.
Biton z telewizora się uczył.
|
przejęzyczyłem się , oczywiście chodziło mi o Bitona
z tym językiem polskim w szatni nie jest tak źle , serbowie go szybko łapią ( na pewno Jovanic i Paljic ) , Jirsak to wiadomo . Pareiko i Genkov z racji znajomości rosyjskiego szybko się uczą . Diaz pewnie cos tam pamięta , wkońcu spędził u nas troche czasu .
Co do angielskiego to myśle że wszyscy Polacy ze słuchu sobie radzą , natomiast z konstruktywnymi zdaniami to wiadomo jak jest . Niektórzy marzą o wyjeździe jak Wilk i sie uczą , inni siedzą całe życie w kraju i raczej ich nie ciągnie za granice ( Garguła , Boguski , Sobolewski ?)