Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50295
Stary 12.07.2011, 14:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
największa dziura powstała w momencie likwidacji Pucharu Ekstraklasy . Jak się nie mylę debiutował w niej Błaszczykowski , na pewno też Małecki . Teraz piłkarz za dobry na ME , a za słaby na Pierwszą drużynę nie ma się gdzie podziać . Do klubów ekstraklasy ciężko kogokolwiek wypożyczyc , bo kadry są szerokie , a i kluby wolą sami wychować niż komuś robic przysługe . W 1 lidze nawet jak ktoś jest czołową postacią ( jak Mączyński ) to jest wciąż za słaby na Wisłe i gdzie tu logika ?
Nie tyle puchar ekstraklasy co likwidacja drużyny rezerw i znikoma ilość drużyn w lidze. Pisałem o tym gdzie indziej, ale i tu powtórzę, więcej klubów w ekstraklasie i 1 lidze - więcej szans dla młodych talentów. Jedyny sposób na większą ilość Polaków w lidze i ich niższą cenę.
Odpowiedz cytując