Buzaglo to taki Smolarek (tylko w lepszej formie). Zostal odsuniety od treningow zespolu nawet nie wiadomo dlaczego i na dodatek klub nie odpowiada na zadne oferty innych klubow. Poprostu blokuja mu transfer i jeszcze kazali mu sie wyprowadzic z wynajmowanego mieszkania

Podobno 3 kluby sa nim zainteresowane: Maccabi Petach Tikva chce go kupic za 300 tys dolarow, Legia, i jakis klub z Portugalii za milion euro + milion euro kontrakt.
W kazdym razie jego ojciec oglosil ze jesli do 10 sierpnia klub go nie sprzeda to... on zostanie w klubie (ktos tu widzi sens?)
PS: Podobno inny pilkarz Maccabi Tel Aviv wyjechal do Polski rozmawiac z jakims klubem ale nie wiadomo jakim.