Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12090
Stary 12.07.2011, 13:45
crate digger napisał(a):Wyświetl post
można też zrzucić winę na dziennikarzy, którzy mają dziwną tendencję do podkręcania "dramatyczności" wywiadów, zwłaszcza z obcokrajowcami, którzy nie zweryfikują tego co pismak napisał.
SKWK chyba nie podkręciła , zresztą nie wiem gdzie tu jest jakaś dramatyczność.Proste pytanie, prosta odpowiedź - dziwne by zajebiście się z naszymi dogadywał jak nie może się z nimi porozumieć.

Swoją drogą to że większość pl grajków nie gada po angielsku to mnie akurat nie dziwi, ma się inne priorytety a szkoła u nas nie uczy, albo przynajmniej nie uczyła.To zresztą problem nie naszego kraju - są takie gdzie kończysz podstawówkę i musisz dobrze nawijać bo język obcy jest traktowany prawie na równi jak ojczysty w szkole, są takie gdzie jest na to zlewka.

Mnie natomiast dziwi że oni teraz nie wykorzystują tej szansy by o wiele szybciej i przyjemniej się tego języka nauczyć bo jak masz trenera+ większość zespołu którzy nawijają po angielsku to nic tylko trochę przysiąść a resztę nauczysz się 'w szatni'
Przyjemne z pożytecznym a to nawet nie chodzi o jakieś wielkie kariery za granicą bo jedynie Mały może coś osiągnąć ale każdemu w przyszłości by się to przydało a tak pojadą gdzieś na wakacje i będzie...uhhh,,,ech..skolko? - albo blagalne spojrzenie na żonę
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując