Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12086
Stary 12.07.2011, 13:24
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Ale kiedy? to nie była jego ekipa ...

Kowalski na pewno gada po ang, Wilk, Boguski coś tam też, Brud, Kurto.

Swoją droga troche "słabo", że chłop ledwo do klubu przyszedł i już jojczy w wywiadach ...
szkoda że nikt w Wiśle nie brał przykładu z Chaveza , który się nauczył hiszpańskiego w tele-nowelach ;p

ktos ma calość wywiadu z Lameyem ?
Odpowiedz cytując