Wyświetl pojedynczy post
szymon_k
Junior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2130
Stary 12.07.2011, 11:51
Z tego co pamiętam, rok temu podczas występów Wisły w Pucharach była akcja, że mieliśmy cały strój w kolorze czerwonym gdzie normalnie powinna być czerwona koszulka, białe spodenki i getry. Wtedy kiedy pojawiły się pytania dlaczego tak jest, mówiono, że przed rozpoczęciem kwalifikacji zostały błędnie zgłoszone stroje tzn. całe czerwone i do końca edycji Pucharowej Wisła musiała tak grać... Zmierzam do tego, że jeśli rok temu był obowiązek zgłoszenia strojów do UEFA to i w tym roku chyba też tak jest, co za tym idzie, że Wisła powinna grać ze Skonto w nowych strojach. Co o tym myślicie
Odpowiedz cytując