Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50288
Stary 12.07.2011, 11:48
Cytat:
Piotr Karłowicz podpisał kontrakt z Wisłą Kraków

2011-07-12 08:52:56 (ost. akt: 2011-07-12 08:51:51)
Piotr Karłowicz został piłkarzem Wisły Kraków. Utalentowany 18-letni napastnik podpisał trzyletni kontrakt.

Piotr Karłowicz (w barwach Stomilowców) podpisał kontrakt z Wisłą Kraków.
Autor: Bartosz Cudnoch



Karłowicz zwrócił uwagę skautów Wisły bardzo udaną rundą wiosenną, kiedy w barwach Mrągowii Mrągowo w III lidze zdobył 11 goli w 13 meczach i ten fakt oraz udane dwudniowe testy skutkowały podpisaniem umowy.

- Co ja mogę powiedzieć? Chyba tyle, że jestem dumny, że taki klub jak Wisła Kraków daje mi możliwość rozwijania talentu - mówi Karłowicz. — Ze swej strony mogę tylko zapewnić, że nie zmarnuję tej szansy - dodaje.

Karłowicz początkowo będzie grał w zespole Młodej Ekstraklasy Wisły prowadzonej przez trenera Tomasza Kulawika. Wisła i OKS 1945, który jest dysponentem karty piłkarza negocjują kwotę transferu, najprawdopodobniej chodzi o 28 tys. złotych (7 tys. za każdy rok szkolenia).

zib
źródło: Gazeta Olsztyńska

Jak widac, Stan i jego ludzie dzialaja takze w Polsce Kto wie, moze cos z chlopaka bedzie bo mam nadzieje, ze nie jest to zawodnik na wzmocnienie tylko Mlodej Wisly ale gracz, ktory w niedalekiej przyszlosci wlaczony bedzie do kadry pierwszego zespolu.
Odpowiedz cytując