|
o ktorej zaczyna sie transmisja w Polsacie Sport/Futbol? Bo chyba ta petycja nic nie wskoralismy w sprawie Polsatu otwartego....
Powód: zamiast "?" zrobiłem "."
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 12.07.2011 o godz. 11:35.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.
Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!
|