Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
filip123
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1039
12.07.2011, 11:12
http://www.sport.pl/pilka/51,65041,9930224.html?i=3
Czy to jest trybuna gości D:
? Bo wyglada na raczej nie stabilną ;D
Beda wylatywac piłki za Stadion ...
filip123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip123
Znajdź inne posty napisane przez filip123