|
Bez najmniejszego znaczenia w jakim stylu MUSZĄ przejść 2 i 3 rundę. Innej opcji po tym co Wisła pokazała w ostatnich latach nie widzę. I uważam że jest to zupełnie realne. Nie liczę na fajerwerki tylko na wygrany mecz. TYLKO gra w LM lub LE może popchnąć tę drużynę w górę. Jak nie dostaną się do żadnej fazy grupowej to niestety koniec Roberta i jego świty. Tak to widzę. Pisze to jako sympatyk tego co w Wiśle robi RM. Skonto Ryga jest słabym zespołem. Jeśli będziemy mieli z nimi problemy to oznacza że jesteśmy równie słabi. Osobiście nie wyobrażam sobie odpadnięcia z tym rywalem tą drużyna którą mamy.
Ostatnio edytowane przez mee : 12.07.2011 o godz. 10:17.
|