Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 12.07.2011, 10:07
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
luzik panowie, Ryga nas zweryfikuje, myślę że pozytywnie


stawiam na którychś z tych składów:






i do zobaczenia w Rydze
O wariancie 3 i 4 zapomnij, za ofensywny

Reasumuąc
Na + nasza siła ofensywna - naprawdę jeśli Kirm będzie zdrowy Maaskant ma w czym wybierać: Kirm, Iliev, Genkov, Biton, Małecki,Boguski,Melikson,Garguła...
Na - zgranie obrony oraz słabe boki (Lamey, Diaz, Paljic), w zasadzie mamy tylko jednego klasowego obrońce w kadrze Osmana Chaveza

Biorąc pod uwagę powyższe typuje wysoki remis bramkowy 2:2 lub 3:3
Odpowiedz cytując