Krzoska mimo swojego wieku to wciaz klasowy piłkarz. Ogladalem jego kilka meczy wiec przestań siać zamęt! Wracaj do ksiażek kolego bo nic nie wnosisz do naszej dyskusji . Skoro Stan mówi ze będzie wzmocnieniem to my mu wierzymy, oglądał go przez pół roku wiec taki fachman wie co nam trzeba. Robert tez jest na tak! Na treningach Krzoska robi różnice... doskonale rozumie system i wizje Roberta, lepszy niż Branco napewno a do tego z kartą w ręku. LM tuz tuz wiec niema czasu na nauke, potrzeba nam piłkarzy którzy grać umieją i takich szukamy...
Łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu!

Satyra, "Wislak68" bez obrazy, ale twoja wypowiedz pasiła by użyć jej do charakterystyki wątka.
A wracajac do tematu to masz racje z tym ze bedzie tylko 7 obroncow ale rok temu bylo ich 4. A mamy mistrza? mamy, wiec nawet jest ich zapas. Zakladasz ze grać bedziemy na 3 fronty? az do konca wiosny?
Jeśli jeszcze przed przerwa zimowa okaze sie ze cos zajebalismy to bez obawy, nawet tylko z dwoma stoperami bedziemy wygrywac w Ekstraklasie .
Myslimy ze amica krótka kadrą niedała rady, ze niemozemy powtórzyć jej błedów. Ale jakich? Przeciez oni w LE czy Ekstragównie grali ten sam piach. W grupie mieli farta , zlekcewazyli ich i tyle.
Zmeczenie sezonem? heh bzdura, tam bakero bawił sie w FM, rotacja byla tak wielka ze az wierzyc sie niechce ze zabrakło im takk niewiele do LE.
Najleprze kluby caly sezon graja tą samą 15-16! . Dwa razy tyle meczów co Polacy i bez dlugiej przerwy między rundami, fakt ze krajowe puchary na niskich szczeblach graja żadko znane nazwiska choc czym wyżej tym wiecej włącza sie graczy podstawowych.
A u nas? nieuzasadniona logiką panika. Liga i puchar to zenujący niskie wyzwania, no chyba ze autobus... to dupa. A LM? wiadomo, poziom za wysoki ale jesli juz zagramy w grupie to daje ręke uciąć, ze 6 meczy zagra ten sam sklad, zmiany beda do statystyk, pod koniec kazdego spotkania.