Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
12079
12.07.2011, 00:00
fan01
napisał(a):
Mały, Sobol, Wilk, Garguła i ostatnio Boguski grają (w sensie grali w sparingach od przyjścia Lameya), Burliga, Kurto i Kowalski nie grają, a była gdzieś mowa że na treningach są robione podgrupy, więc pewnie Lamey
bierze tą drugą trójke jako juniorów co sobie trenuja z pierwszym skladem
nie doszukiwałbym sie ukrytego dna i sprzedazy trzech Polaków
(Onet.pl: Trzech Polaków odejdzie z Wisły, źródło:własne
)
Ja rozumiem Kurto ale Burliga a w szczegolności Kowalski to na juniora nie wygląda
.
wislak68
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak68
Znajdź inne posty napisane przez wislak68