Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12079
Stary 12.07.2011, 00:00
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Mały, Sobol, Wilk, Garguła i ostatnio Boguski grają (w sensie grali w sparingach od przyjścia Lameya), Burliga, Kurto i Kowalski nie grają, a była gdzieś mowa że na treningach są robione podgrupy, więc pewnie Lamey bierze tą drugą trójke jako juniorów co sobie trenuja z pierwszym skladem
nie doszukiwałbym sie ukrytego dna i sprzedazy trzech Polaków

(Onet.pl: Trzech Polaków odejdzie z Wisły, źródło:własne )
Ja rozumiem Kurto ale Burliga a w szczegolności Kowalski to na juniora nie wygląda .
Odpowiedz cytując