Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12077
Stary 11.07.2011, 23:51
Mały, Sobol, Wilk, Garguła i ostatnio Boguski grają (w sensie grali w sparingach od przyjścia Lameya), Burliga, Kurto i Kowalski nie grają, a była gdzieś mowa że na treningach są robione podgrupy, więc pewnie Lamey bierze tą drugą trójke jako juniorów co sobie trenuja z pierwszym skladem
nie doszukiwałbym sie ukrytego dna i sprzedazy trzech Polaków

(Onet.pl: Trzech Polaków odejdzie z Wisły, źródło:własne )
Odpowiedz cytując