Mały, Sobol, Wilk, Garguła i ostatnio Boguski grają (w sensie grali w sparingach od przyjścia Lameya), Burliga, Kurto i Kowalski nie grają, a była gdzieś mowa że na treningach są robione podgrupy, więc pewnie Lamey bierze tą drugą trójke jako juniorów co sobie trenuja z pierwszym skladem

nie doszukiwałbym sie ukrytego dna i sprzedazy trzech Polaków
(Onet.pl: Trzech Polaków odejdzie z Wisły, źródło:własne

)