WiernyWiśle napisał(a):

Klub niby załatwił zawodnikom lekcje polskiego a gdzie lekcje angielskiego dla Polaków?!
Fragment wywiadu z Lameyem:
"A jak z komunikacją wewnątrz drużyny? Uważasz że tworzycie zgrany zespół?
-W zespole jest pięciu Polaków......
...
|
Mały, Sobol, Wilk, Garguła, Kowalski, Bogusk, Burliga, Kurto. Czyżby nasz nowy nabytek wiedział o czymś o czym my nie wiemy czy zwyczajnie ma problem z policzeniem do ośmiu?

.