Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12075
Stary 11.07.2011, 23:38
WiernyWiśle napisał(a):Wyświetl post
Klub niby załatwił zawodnikom lekcje polskiego a gdzie lekcje angielskiego dla Polaków?!

Fragment wywiadu z Lameyem:

"A jak z komunikacją wewnątrz drużyny? Uważasz że tworzycie zgrany zespół?

-W zespole jest pięciu Polaków......

...
Mały, Sobol, Wilk, Garguła, Kowalski, Bogusk, Burliga, Kurto. Czyżby nasz nowy nabytek wiedział o czymś o czym my nie wiemy czy zwyczajnie ma problem z policzeniem do ośmiu? .
Odpowiedz cytując