Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50277
Stary 11.07.2011, 23:20
Mnie osobiście zastanawia co innego: pożałowali 300k EUR za Cikosza który grał już u nas cały rok i moim zdaniem "rokował" a nie mają oporów przed wydaniem 400k EUR za Jovanovicia. Oby Serb był wart tych pieniędzy.
Z innej beczki: dzisiejszy PS podaje że Wisła dogadała się z Ruchem w sprawie wypożyczenia Burligi. I w tym kontekście ciekawe są dwie sprawy:
1. Jeśli pozbędziemy się Łukasza to kto ma być zmiennikiem Lameya? Jovanović czy może ktoś inny? Czyżby jeszcze jakis transfer?
2. Dlaczego akurat Ruch? Gdy byliśmy zainteresowani Sadlokiem czy Sobiechem to jakoś nie szli nam specjalnie na rękę. Czyżby działała "magia Rogali"?
Odpowiedz cytując