Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12074
Stary 11.07.2011, 23:16
Z tego co pamiętam, Wilk akurat mówił gdzieś (prawdopodobnie czat z nim na oficjalnej), że nie ma problemów z angielskim. Co do reszty przypomina mi się taki obrazek: na treningu Maaskant wyjaśnia wszystkim po angielsku jakieś ćwiczenie, a na boku stoi Mały z trenerem Bahrem, który mu to tłumaczy.
Odpowiedz cytując