Z tego co pamiętam, Wilk akurat mówił gdzieś (prawdopodobnie czat z nim na oficjalnej), że nie ma problemów z angielskim. Co do reszty przypomina mi się taki obrazek: na treningu Maaskant wyjaśnia wszystkim po angielsku jakieś ćwiczenie, a na boku stoi Mały z trenerem Bahrem, który mu to tłumaczy.
