Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14452
Stary 11.07.2011, 22:48
ITI kontratakuje . A nuż im się uda wykiwać Polsat. Niestety ale prawa komercji są tyleż bezwględne co śmieszne. Mam tylko nadzieję że Bodzio wystawi ITI wysoki rachunek za ewentulaną pomoc w rokoszu.
Odpowiedz cytując