Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14451
Stary 11.07.2011, 22:44
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Legia na sprzedaz
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...76/story.shtml
200 mln PLN za Legię . Ja rozumiem że panowie wymyslili sobie że zaczną licytację z wysokiego C ale chyba popadają w śmieszność .
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 11.07.2011 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując