Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5470
Stary 11.07.2011, 21:03
Wisłą gram już (może dopiero?) czwarty sezon. Jednak udało mi się dwukrotnie wygrać Ligę Europejską i Superpuchar Europy. LM kończyłem w fazie grupowej, albo odpadałem w 1/8. Jak na razie jestem 3-krotnym mistrzem Polski (tyle pełnych sezonów). Jestem 22. w rankingu europejskich klubów, co dało mi drugą pozycję w losowaniu LM. Moi najlepsi zawodnicy to: Jo, Thorgan Hazard, Keko, Federico Higuain, Romairo, Sven Cornilessen, Grzegorz Krychowiak i Steven Defour. Oto screeny: Wisła Kraków (Historia_ Rozgrywki).jpg

Wisła Kraków (Wisła_ Taktyka).jpg
Odpowiedz cytując