Pablo84 napisał(a):

Grafitowy alucobond , przemalowae niebieskie elementy dachu,np na sredbny i mamy mrożącą krew w żyłach konstrukcję
|
Pablo - o tym samym sobie pomyslalem jak zobaczylem to na zywo jak to odslonili, bo i tak na zywo wyglada inaczej niz zdjeciach/wizualkach - jak i te blacha - na zdjeciach tragedia a na zywo fajne

Wlasnie taki szary alucobond i do tego podswietlony plus jakies zabudowanie tych niebieskich wysiegnikow i bedzie dobrze
Taka prawda - stadion wyglada tragicznie... ale mysle ze jeszcze parenascie DOBRZE przemyslanych milionow i bedzie mozna sie jarac
Do tego, przenioslbym miejscado wyrabiana kart zaraz obok kas. Jak otworza sklep u gory, to ten maly na dole nie bedzie potrzebny z 5-6 stanowisk tam w rogu sie zmiesci bez problemu, i wystarczy bo tyle ludzi juz KK nie bedzie wyrabiac. Wtedy u gory duzo wiecej miejsca na muzeum i sklep bedzie
