WislaOnly napisał(a):

|
Czyli teraz pytanie, gdzie jest liga austriacka a gdzie nasza!
|
to nie wartość transferów jakich dokonują poszczególne kluby świadczą o tym która liga jest mocniejsza, ale bezpośrednie mecze pomiędzy klubami z danej ligi... siłę ligi austriackiej pokazał ostatnio Salzburg w meczu z Lechem, kiedy przegrał dwukrotnie z ówczesnym mistrzem polski i to do zera! Daleki byłbym od porównywania obu lig, ale rzeczywiście jeżeli chodzi o środki jakie są przeznaczane na wzmocnienia, czy kasa na kontrakty indywidualne to nasze topowe kluby nie mogą jeszcze konkurować z wymienionym Salzburgiem, czy Austrią Wiedeń, lub z tegorocznym mistrzem Austrii Sturmem Graz...