Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10562
Stary 11.07.2011, 19:56
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Czyli teraz pytanie, gdzie jest liga austriacka a gdzie nasza!
to nie wartość transferów jakich dokonują poszczególne kluby świadczą o tym która liga jest mocniejsza, ale bezpośrednie mecze pomiędzy klubami z danej ligi... siłę ligi austriackiej pokazał ostatnio Salzburg w meczu z Lechem, kiedy przegrał dwukrotnie z ówczesnym mistrzem polski i to do zera! Daleki byłbym od porównywania obu lig, ale rzeczywiście jeżeli chodzi o środki jakie są przeznaczane na wzmocnienia, czy kasa na kontrakty indywidualne to nasze topowe kluby nie mogą jeszcze konkurować z wymienionym Salzburgiem, czy Austrią Wiedeń, lub z tegorocznym mistrzem Austrii Sturmem Graz...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując