|
Zupełnie zapominacie, ze klub taki jak Wisła nie jest Realem Madryt i musi również zarabiać na transferach.
W tym okienku do klubu przyszli głównie zawodnicy doświadczeni, więc Jovanović i wypożyczony z opcją pierwokupu Biton to potencjalne inwestycje, mające przynieść zysk w przyszłości. Kogoś takiego musimy pozyskiwać, bo w obecnej kadrze mało jest potencjalnych "diamentów", które można sprzedać za spore pieniądze. W zasadzie jest tylko Małecki, Bunoza. Melikson, Kirm, Chavez czy Genkow to zawodnicy wartościowi, ale nie perspektywiczni - więc wyciągnięcie za nich dużej kwoty nie będzie łatwe.
Przy doświadczonej dwójce Chavez-Jaliens mają się ogrywać i nabierać wartości młodzi Bunoza i Jovanović. W dodatku zarówno Serb, jak i Kew mogą grać na prawej obronie co daje dodatkowe możliwości w ułożeniu defensywy.
Podkreślam - my żyjemy również z transferowania naszych zawodników do lepszych klubów, więc musimy mieć kogo promować. Zawodnicy klasy Pareiko są mile widziani, ale na nich już klub nie zarobi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|