Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50275
Stary 11.07.2011, 18:06
Zupełnie zapominacie, ze klub taki jak Wisła nie jest Realem Madryt i musi również zarabiać na transferach.

W tym okienku do klubu przyszli głównie zawodnicy doświadczeni, więc Jovanović i wypożyczony z opcją pierwokupu Biton to potencjalne inwestycje, mające przynieść zysk w przyszłości. Kogoś takiego musimy pozyskiwać, bo w obecnej kadrze mało jest potencjalnych "diamentów", które można sprzedać za spore pieniądze. W zasadzie jest tylko Małecki, Bunoza. Melikson, Kirm, Chavez czy Genkow to zawodnicy wartościowi, ale nie perspektywiczni - więc wyciągnięcie za nich dużej kwoty nie będzie łatwe.

Przy doświadczonej dwójce Chavez-Jaliens mają się ogrywać i nabierać wartości młodzi Bunoza i Jovanović. W dodatku zarówno Serb, jak i Kew mogą grać na prawej obronie co daje dodatkowe możliwości w ułożeniu defensywy.

Podkreślam - my żyjemy również z transferowania naszych zawodników do lepszych klubów, więc musimy mieć kogo promować. Zawodnicy klasy Pareiko są mile widziani, ale na nich już klub nie zarobi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując