Widze ze Wojciechowskiego boli ze wyszedl Wisle pomysl z obcokrajowacami -on chcial go wrecz skopiować ,ale znalazl złego Holendra

,i teraz opowiada ze nalezy stawiac i promowac Polaków ...taaaa
Jakby mu ten Boss wypalił to by pewnie naciskal zeby mu szukał znajomych pilkarzy po Holandii ,ale ze nic nie wyszlo to nagle mu sie odmienilo i mowi ze nalezy stawiac na to co Polske.
A co to za satysfakcja z MP z takim stylem jak Wisla
Oj bardzo duza ,i kazda nastepna satysfakcja bedzie jeszcze wieksza,ale panu najprawdopodobniej nigdy nie bedzie dane jej poczuc
