Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14439
Stary 11.07.2011, 16:07
Widze ze Wojciechowskiego boli ze wyszedl Wisle pomysl z obcokrajowacami -on chcial go wrecz skopiować ,ale znalazl złego Holendra ,i teraz opowiada ze nalezy stawiac i promowac Polaków ...taaaa

Jakby mu ten Boss wypalił to by pewnie naciskal zeby mu szukał znajomych pilkarzy po Holandii ,ale ze nic nie wyszlo to nagle mu sie odmienilo i mowi ze nalezy stawiac na to co Polske.

A co to za satysfakcja z MP z takim stylem jak Wisla

Oj bardzo duza ,i kazda nastepna satysfakcja bedzie jeszcze wieksza,ale panu najprawdopodobniej nigdy nie bedzie dane jej poczuc
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując