jova napisał(a):

|
Nie ma racji. Piotson zauważył, że Bunoza ogrywał się przy bardziej doświadczonych zawodnikach, tak jak Marcelo. Nigdzie nie napisał, że Bunoza ma porównywalne umiejętności lub potencjał. Stąd komentarz milosza, który podsumował wypowiedz Piotsona jako "Bunoza = Marcelo" nie jest trafny.
|
Chodziło mi, że
tego nie doczytałem, a odniosłem się do tego, co On napisał.
kmb napisał(a):

|
A wyobrażasz sobie że Grzesiu Lato i pzpn nakłada na zawodnika kare która blokuje mu gre na całym świecie?
|
Różnie bywa...