Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Natalia_TSW
Junior Member
Od: 04.2007
Offline
#
2111
11.07.2011, 15:50
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0298335247.jpg
w meczu z Litexem Pareiko mial inny krój koszulki niż z Rapidem
"Biała Gwiazda na niebie się mieni,
Tak powstaje Wisły znak.
Jej kibice są niezwyciężeni,
Boi się nas cały świat''
Natalia_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Natalia_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Natalia_TSW