jova napisał(a):

|
Nie ma racji. Piotson zauważył, że Bunoza ogrywał się przy bardziej doświadczonych zawodnikach, tak jak Marcelo. Nigdzie nie napisał, że Bunoza ma porównywalne umiejętności lub potencjał. Stąd komentarz milosza, który podsumował wypowiedz Piotsona jako "Bunoza = Marcelo" nie jest trafny.
|
Sytuacja jest podobna. To czy Bunoza będzie graczem klasy Marcepana dowiemy się za kilka, kilkanaście miesięcy.