Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50261
Stary 11.07.2011, 15:04
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
info by zbymak

Czekamy tylko na papierek z Serbskiej Federacji i transfer wejdzie w zycie.Nie ma zadnego problemu z cena czy cos takiego.Wisła z Jovanovicem juz wszystko dawno ustaliła i tak samo z Partizanem i cena wynosi 400 tys euro.Wiec czekajmy spokojnie i byc moze dzis lub jutro wszystko bedzie załatwione.
W tym momencie zwracam honor użytkownikowi Kibic1928 odnośnie ceny.
Czyli co, wygląda na to, że zakaz obowiązywał tylko w kraju?
Odpowiedz cytując