PANDEM0NIUM napisał(a):

info by zbymak
Czekamy tylko na papierek z Serbskiej Federacji i transfer wejdzie w zycie.Nie ma zadnego problemu z cena czy cos takiego.Wisła z Jovanovicem juz wszystko dawno ustaliła i tak samo z Partizanem i cena wynosi 400 tys euro.Wiec czekajmy spokojnie i byc moze dzis lub jutro wszystko bedzie załatwione.
|
W tym momencie zwracam honor użytkownikowi
Kibic1928 odnośnie ceny.
Czyli co, wygląda na to, że zakaz obowiązywał tylko w kraju?