Podziwiam niektórych ludzi, zamiast samemu na własną rękę poszukać odpowiedzi, to sami żebrzą na forum.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_trzy_lata/
"Obecnie trwają już prace nad przygotowaniem koszulki, zaprojektowanej specjalnie dla pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. „Jesteśmy już po wstępnych rozmowach. Przedstawiliśmy nasze sugestie i pomysły dotyczące wyglądu oraz kolorystyki koszulek. W nich piłkarze Wisły będą grali od przyszłego sezonu” – dodaje Rafał Smalcerz."
Po prostu na ten sezon co był dostaliśmy "standardowy" krój, w nadchodzącym sezonie mamy otrzymać strój specjalnie przygotowany dla Wisły - na 2 następne lata.
A może mi się tylko wydaje, ale bramkarze mają inne krój niż piłkarze z pola?