Krav napisał(a):

rzeczywiście gość jest niezły (w porównaniu do innych kopaczy Skonto), ale sam nic nie zdziała a nie za bardzo widzę dobrych partnerów by mu dogrywać. Wystarczy (łatwo powiedzieć) jego wyłączyć z gry a siła ofensywna Łotyszy diametralnie spada,a to już coś. Że my coś strzelimy to jestem dosyć pewny, raz że w ofensywie wyglądamy o niebo lepiej niż w obronie, dwa że z tego co zauważyłem Skonto gra trójką obrońców, więc jak się już przedrzemy przez II linię to powinniśmy mieć łatwiej. Dodając do tego absencję podstawowego obrońcy Kacanovsa to mamy kolejnego plusa.
To tylko przypuszczenie, że go nie kupili czy gdzieś przeczytałeś ? Bo ja nigdzie żadnego info nie widzę.
|
Po co ma ktoś mu dogrywać

?
Daleki wykop i nasi obrońcy mogą zadbać o sytuację podbramkową nawet ze strzeloną bramką .......
A czy coś wpadnie

? Z Levadią chłopaki obkopali słupki i okolice bramki zarówno w jednym jak i w drugim meczu.