milosz napisał(a):

Rozumiem że jak piłkarz ma 25 lat to dla niektórych jest emerytem...
Co do sensu to widać niektórzy z piszących mają ...wyraźne problemy z myśleniem, zaś co do urody postu to szkoda czasu na ...twoje prostackie zaczepki.
|
Co ty wogóle .......isz? Czy ja napisałem, że jest emerytem?
NIE!
Ale nie oznacza to, że jest to młody, perspektywiczny piłkarz.
Prostackie zaczepki? Pozdrawiam bardzo. Tak samo z tym że ktoś ma problemy z myśleniem. Ludzie nie po to wchodzą na forum, by rozkminiać kto co napisał, co miał na myśli, tylko po to, by przeczytać co kto ma do powiedzenia, podyskutować o tym
milosz napisał(a):

|
Bunoza = Marcelo, no dość ryzykowna teza, Ja o taką bym się nie pokusił.
|
A to to już w ogóle nie wiem do czego napisałeś.