Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50257
Stary 11.07.2011, 13:59
milosz napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że jak piłkarz ma 25 lat to dla niektórych jest emerytem...

Co do sensu to widać niektórzy z piszących mają ...wyraźne problemy z myśleniem, zaś co do urody postu to szkoda czasu na ...twoje prostackie zaczepki.
Co ty wogóle .......isz? Czy ja napisałem, że jest emerytem? NIE!
Ale nie oznacza to, że jest to młody, perspektywiczny piłkarz.

Prostackie zaczepki? Pozdrawiam bardzo. Tak samo z tym że ktoś ma problemy z myśleniem. Ludzie nie po to wchodzą na forum, by rozkminiać kto co napisał, co miał na myśli, tylko po to, by przeczytać co kto ma do powiedzenia, podyskutować o tym

milosz napisał(a):Wyświetl post
Bunoza = Marcelo, no dość ryzykowna teza, Ja o taką bym się nie pokusił.
A to to już w ogóle nie wiem do czego napisałeś.
Odpowiedz cytując