szymon_k napisał(a):

To nie są nowe koszulki meczowe Wisły Kraków... wypowiadałem się na temat wcześniej jak ktoś ma chęć zapoznać się z tematem niech przeczyta parę stron wcześniej...
Swoją drogą to nasz naród jest jedyny: krytykuje, gnoi, ośmiesza zanim jakiekolwiek podstawy do tego miał będzie. Weźcie na luz...