|
Rangers i zgrane ze sobą Bate Borysów są poza naszym zasięgiem,ja powiem tak wygrać dwumecz ze Skonto i liczyć na przeciwnika z naszego poziomu a w 4 to już mały lub duży cud będzie potrzebny
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|