Cytat:
|
Tak sobie myślę o tej naszej polityce transferowej, że raczej działamy niemal z meczu na mecz, a tu chciałoby się widzieć perspektywę paruletnią, młodzi perspektywiczni, wychowankowie itd. No nic żyjemy doraźnością widać taki etap w Wiśle, będzie sukces to i będzie myślenie długofalowe.
|
Maaskant i Stan długo w Wiśle nie popracują, chociaż chciałbym, by było inaczej.
Oni będą pracować do 1 wtopy albo jak osiągną sukces, to nie będziemy w stanie ich zatrzymać.