Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50248
Stary 11.07.2011, 11:47
Cytat:
Tak sobie myślę o tej naszej polityce transferowej, że raczej działamy niemal z meczu na mecz, a tu chciałoby się widzieć perspektywę paruletnią, młodzi perspektywiczni, wychowankowie itd. No nic żyjemy doraźnością widać taki etap w Wiśle, będzie sukces to i będzie myślenie długofalowe.
Maaskant i Stan długo w Wiśle nie popracują, chociaż chciałbym, by było inaczej.
Oni będą pracować do 1 wtopy albo jak osiągną sukces, to nie będziemy w stanie ich zatrzymać.
Odpowiedz cytując