Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10559
Stary 11.07.2011, 11:44
Zamiast w średniaku ligi hiszpańskiej wolał grać w czołówce ligi austriackiej. Jeszcze jakieś głosy, że jakiś grajek woli grać w 2. Bundeslidze niż w walczącej co rok o MP Wiśle Kraków?
Odpowiedz cytując