|
Nie wiem jak trzeba być naiwnym żeby po tylu latach wierzyć w "dedykowane" stroje których "dedykowanie" będzie polegać może na napisie Wisła Kraków na kołnierzyku. Za Umbro dostawaliśmy przeterminowane o rok szablony, Adidas da nam takie same jak połowie sportowego świata. Dedykowany. Dobre.
Jeszcze śmieszniejsze jest "przecież klub tego nie przyjmie!!1" - ależ przyjmie i to z pocałowaniem ręki, bo ma to głęboko w dupie. Jeżeli zarząd sra na kwestię Białej Gwiazdy to już widzę, jak esteta Basałaj jak Rejtan rozrywa sobie garnitur przed przedstawicielem Adidasa "nie no, koleś, to tak nie może być, takie same kołnierzyki ma Stołk Siti i Słonzi, my jesteśmy Wisła Kraków, a nie jakieś popierdóły, zrywamy umowę albo róbcie nowe koszulki".
Ostatnio edytowane przez Watts : 11.07.2011 o godz. 11:26.
|