Lukasz napisał(a):

O.K. Tez to sprawdzalem natomiast jeśli mialbys rację to w takim wypadku rocznie Lomić zarabiałby 2.2 mln euro/sezon ? Chyba to absurd.
|
Nie. Przecież tam jest wyraźnie napisane, że Lomić dostawał 190000 euro rocznie z czego 40% to 76000.
Edit:
Lukasz napisał(a):

|
I dlatego te 15k jest też rocznie a nie miesięcznie jak się nam na początku wydawało.
|
Tak. Z tego artykułu wynika, że Jovanović dostawał wtedy 15000 Euro
rocznie. Na 200%. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.