Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50242
Stary 11.07.2011, 10:19
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
O.K. Tez to sprawdzalem natomiast jeśli mialbys rację to w takim wypadku rocznie Lomić zarabiałby 2.2 mln euro/sezon ? Chyba to absurd.
Nie. Przecież tam jest wyraźnie napisane, że Lomić dostawał 190000 euro rocznie z czego 40% to 76000.

Edit:
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
I dlatego te 15k jest też rocznie a nie miesięcznie jak się nam na początku wydawało.
Tak. Z tego artykułu wynika, że Jovanović dostawał wtedy 15000 Euro rocznie. Na 200%. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.
Ostatnio edytowane przez jova : 11.07.2011 o godz. 10:29.
Odpowiedz cytując