Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50240
Stary 11.07.2011, 10:07
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Z ciekawostek: zarobki Marko w 09. 02. 2010r. - 10/15kEuro ?
No właśnie z tą kwotą sobie nie mogę poradzić, nie znam serbskiego, a z translatorami jest jak jest. 15K euro jak dla mnie.

Zródło:
http://www.vesti-online.com/Sport/Fu...a-i-Jovanovica
Trochę znam serbski. Dobrze to interpretujesz. Dostał wtedy podwyżkę z 10000 na 15000 Euro rocznie i potem musiał zapłacić 9000 kary za bójkę. Tu chyba autor artykułu się pomylił. Powinno być 6000 kary, a nie 9, bo wcześniej autor pisał, że Jovanović i ten drugi (Lomić, z którym Marko się pobił) zapłacą po 40% swoich pensji. Łącznie od nich dwóch miało być 82000, a ten drugi zapłacił 76000.

Nic dziwnego, że chciał odejść z Partizana, skoro dostawał tam tak mało.
Odpowiedz cytując