Lukasz napisał(a):

Trochę znam serbski. Dobrze to interpretujesz. Dostał wtedy podwyżkę z 10000 na 15000 Euro rocznie i potem musiał zapłacić 9000 kary za bójkę. Tu chyba autor artykułu się pomylił. Powinno być 6000 kary, a nie 9, bo wcześniej autor pisał, że Jovanović i ten drugi (Lomić, z którym Marko się pobił) zapłacą po 40% swoich pensji. Łącznie od nich dwóch miało być 82000, a ten drugi zapłacił 76000.
Nic dziwnego, że chciał odejść z Partizana, skoro dostawał tam tak mało.