tofik napisał(a):

|
Jakbyśmy mieli 700 k na obrońcę to dlaczego zawracalibysmy sobie głowę Jovanoviciem tak długo. Powiedzielibyśmy nara i kupili kogoś innego.
|
Z tego co tu niektorzy pisali od znajomych z Serbii czy z forum Partizana kibice Partiznana za nim nie płaczą.
To duzo mówi o tym pilkarzu,nie osądzam ale gdyby byla kasa to mozna cos dorzucic i rozgladac sie za kims lepszym.