Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50228
Stary 11.07.2011, 01:25
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jakbyśmy mieli 700 k na obrońcę to dlaczego zawracalibysmy sobie głowę Jovanoviciem tak długo. Powiedzielibyśmy nara i kupili kogoś innego.


Z tego co tu niektorzy pisali od znajomych z Serbii czy z forum Partizana kibice Partiznana za nim nie płaczą.
To duzo mówi o tym pilkarzu,nie osądzam ale gdyby byla kasa to mozna cos dorzucic i rozgladac sie za kims lepszym.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując