Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wujek dobra rada
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: FCK
Offline
#
22647
10.07.2011, 21:07
sam się włącza sms przychodzą że sie aktywuje i witają w danym kraju.
Wujek dobra rada
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujek dobra rada
Znajdź inne posty napisane przez Wujek dobra rada