Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
surdut
Member
Od: 09.2007
Offline
#
2081
10.07.2011, 20:45
relacja live ze sparningu w Talinie
Prowadzacy tra relacje napisali ze ebdziemy grac w starych strojach
Wisła 1906 Kraków
surdut
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do surdut
Znajdź inne posty napisane przez surdut