Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50227
Stary 10.07.2011, 20:33
AYALA napisał(a):Wyświetl post
szkoda gdyby nie udało sie sprowadzic Jovanicia,23 letniego stopera można by za kilka lat sprzedac z zyskiem jak Marcelo.
Jednego Jovanicia już mamy i nie jest on bynajmniej stoperem...
Odpowiedz cytując